به همین خاطر رفتم انجمن ها، شبکه های اجتماعی، مقالات راهنمای خرید و دیدگاه کاربران دیجی کالا همشون رو بررسی کردم. آخرش بهترین گوشی شیائومی از نظر کاربران رو پیدا کردم و تونستم، یه گوشی شیائومی خوب بخرم و دوست داشتم تجربه شخصیم رو باهاتون به اشتراک بذارم. ☺️

با تحقیق و بررسی که طی یک هفته داشتم، بهترین و ارزان ترین گوشی های شیائومی رو گلچین کردم و همه ش تو این مقاله اومده و تو نمیخواد بری چندین روز وبگردی کنی و بگی کدام گوشی شیائومی را بخرم.

با اطلاعاتی که توی این مقاله هست من خودم گوشی شیائومی مدنظرم رو خریدم، اینو میگم که متن رو با خیال راحت بخونید!

این مقاله در آذر ماه 99 نوشته شده و سعی میکنم که در صورت معرفی و حضور جدیدترین گوشی شیائومی این راهنمای خرید رو مدام بروزرسانی کنم تا شما تجربه بهترین خرید رو بچشید.

اگه میخوای با بهترین گوشی شیائومی از نظر دوربین، باتری، قیمت مناسب و دیدگاه کاربران آشنا بشی، پیشنهاد می کنم این راهنمای خرید رو از دست نده!

یه توضیح کوتاه درباره شرکت شیائومی بگم

شرکت شیائومی در سال ۲۰۱۰ فعالیت خودش رو در کشور چین آغاز کرد، نقطه شروع شیائومی زمانی پدید اومد که Lei Jun، مدیرعامل و مؤسس این برند، یک تیم از متخصصین تکنولوژی (نیروهای سابق گوگل و موتورولا) را برای این ماجراجویی به دور هم جمع کرد.

اینا به کارشون ادامه دادن و در آگوست ۲۰۱۱، اولین محصول فیزیکی شیائومی یعنی گوشی شیائومی می ۱ معرفی شد.

می ۱ با توجه به قیمت پایینش تبدیل به محصولی موفق شد. البته این گوشی فقط در چین عرضه شد و به بازارهای دیگر به صورت رسمی وارد نشد.

پس از می ۱ ، شیائومی موفقیت خود را با چند گوشی دیگر هم در بازار چین تکرار کرد تا بالاخره گوشی‌های این شرکت را در کشورهای دیگر هم دیدیم.

دو برند معروف شیائومی، سری MI و سری REDMI هستند.

سری MI بیشتر بر روی گوشی هایی با قابلیت های عالی و متوسط کار میکنه و کاری معمولا به بازارهای پایین رده نداره و خب بابت خریدنشون هم باید پول بیشتری نسبت به سری REDMI پرداخت کنید.

اصلی ترین عضوهای سری REDMI: سری ردمی، ردمی نوت و K هستند. این زیر برند سعی داره با کاهش قیمت گوشی و بالا بردن امکاناتش بهترین ها رو با کمترین قیمت به شما بده!

اما مثل هر چیز دیگه هیچ ارزونی بی حکمت نیست! سری REDMI معمولا بعضی امکانات سری MI رو ندارن و یه سری معایب دیگه هم دارن. البته اینم بگم که این معایب فقط و فقط در مقایسه با خود گوشی های شیائومی مطرحه و اصلا سامسونگ و هوآوی تو همون رنج قیمت نمی تونن به گرد پاش هم برسند!

چقدر می خواهید هزینه کنید؟ (کدام گوشی شیائومی را بخرم)

قیمت مهمترین عاملی که همه مون هنگام خرید یک گوشی موبایل در نظر می گیریم. هر کس قادر به پرداخت هزینه زیاد نیست که گوشی آیفون بخره. شیائومی دارای امکاناتی همچون سیستم عامل مبتنی بر اندروید بسیار قوی، کیفیت عالی دوربین، باتری و از همه مهمتر قیمت ارزان که همه اینا باعث شده شیائومی بیشترین دنبال کننده رو داشته باشه.

از اینجا به بعد میریم سراغ بررسی بهترین گوشی های شیائومی از نظر دوربین، باتری، قیمت و دیدگاه کاربران، چون مطمئنم شما هم حوصله خواندن خصوصیات صد تا گوشی مختلف رو ندارید، تصمیم گرفتم با توجه به بودجه چند میلیونی یه سری از مدل های خوب شیائومی را گلچین کنم.

با من همراه باشید تا بریم در هر بازه قیمتی، متناسب با ۱ میلیون تومان ۱ میلیون تومان بهترین گوشی های شیائومی سری ردمی را بررسی کنیم و ببینم کدام گوشی شیائومی بهترین انتخاب می تونه باشه.

با توجه به نیازتون گوشی بخرید!

بودجه ۴ تا ۵ میلیون تومان

۱. گوشی شیائومی ردمی ۹

اولین بازه قیمتی که میریم سراغش بازه 4 تا 5 میلیون تومن که با توجه به بررسی هایی که کردم، ردمی 9 شیامومی یکی از بهترین انتخاب ها تو این بازه قیمتی. دلیلش هم صفحه نمایش 1080 - دوربین 13 مگاپیکسلی که کیفیت خوبی داره و یه دوربین 2 مگاپیکسلی ماکرو هم داره که خوبه. نقطه قوت بعدیش باتری 5020 میلی آمپر که توی این بازه قیمتی خیلی می تونه خوب باشه.

توی بازه قیمتی 4 تا 5 میلیون شیائومی مدل های ردمی 8، ردمی 8a، ردمی 9a رو داره، همشون صفحه نمایش هاشون 720 و حافظه داخلی کمتری دارن، به نظرم ردمی 9 تو این بازه قیمتی بهترین گزینه است.

این گوشی دارای پردازنده هشت‌هسته‌ا‌ی قدرتمند هست که در اجرا هر برنامه ای به خوبی عمل می کند. از نظر طراحی بسیار شیک و فراتر از میزان هزینه‌ای است که برای آن پرداخت می‌کنید.

خودم به شخصه باتری گوشی برام خیلی مهمه و شاید شما هم از خودتون دارید سوال می کنید که "از نظر باتری کدام گوشی شیائومی را بخریم؟ " میخوام بهتون بگم که این گوشی شیائومی ردمی ۹ از نظر باتری با توجه به قیمتش بهترین گوشی شیائومی است.

نتیجه گیری: بهترین گوشی شیائومی از نظر باتری همین ردمی 9 هست که این ویژگی فوق العاده باعث شده من این گوشی رو بخرم، اگه تا 5 میلیون میخوای هزینه کنی این مدل بهترین انتخابه!

مشخصات گوشی ردمی ۹

• قیمت گوشی شیائومی ردمی ۹: 5,050,000 تومان
  • حافظه داخلی: 64 گیگابایت
  • شبکه های ارتباطی: 4G، 3G، 2G
  • سیستم عامل: Android 10
  • مقدار RAMا: 4 گیگابایت
  • رزولوشن عکس: 13 مگاپیکسل
  • مشخصات باتری: باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 5020 میلی‌آمپر ساعت
  • اندازه: 6.53

نقاط قوت : (از نظر خریدار)

• پردازنده بسیار قدرتمند
  • کیفیت ساخت بالا
  • صفحه خوش دست و با کیفیت
  • باتری فوق العاده قوی
  • قیمت مناسب (البته به نسبت سایرین نه این گرونیها!)

نقاط ضعف : (گفته کاربر)

• بدنه پلاستیکی

امتیاز کاربران دیجی کالا به گوشی شیائومی Redmi ۹

۲. گوشی شیائومی ردمی 9c

ردمی 9c یکی از گوشی‌های میانرده و خوب شیائومی است. این مدل در بین گوشی‌های میانرده برندهای دیگر در این بازه قیمتی بهترین انتخاب بوده و حرف‌هایی برای گفتن دارد.

من خواستم این گوشی رو بخرم که حافظه داخلی 32 گیگ دلسردم کرد؛ اگه با حافظه 32 گیگ مشکلی نداری، این مدل گوشی خیلی می تونه برات مناسب باشه، چرا که در حال حاضر ارزانترین گوشی مدل شیائومی هستش و بالاترین امتیازات را نسبت به قیمت خود کسب کرده است.

دوربین پشتی 13 مگاپیکسل و دوربین جلو 8 مگاپیکسل هست که باز هم با این قیمتی که پرداخت می کنید عاالی هستند!

از نظر باتری هم تمام کسایی که این گوشی رو خریدن نظرشون مثبت بوده و شما با وجود باتری 5000 میلی آمپری خیالتون راحته!!

نتیجه گیری: بهترین گوشی شیائومی از نظر قیمت ردمی 9c هست. اما من مدل ردمی ۹ رو بهتون پیشنهاد می کنم چرا که از نظر باتری، دوربین، رم و حافظه از گوشی ردمی 9c بهتره.

مشخصات گوشی ردمی 9c

• قیمت گوشی شیائومی ردمی 9 سی: 4,619,000 تومان
  • حافظه داخلی: 32 گیگابایت
  • سیستم عامل: Android
  • مقدار RAMا: 2 گیگابایت
  • رزولوشن عکس: 13 مگاپیکسل
  • نسخه سیستم عامل: Pie 9.0
  • مشخصات باتری: باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 5000 میلی‌آمپر ساعت
  • ویژگی‌های خاص: مجهز به حس‌گر اثرانگشت فبلت
  • اندازه: 6.

• اندازه خوب و خوش دست
  • در شارژ نگه داشتن عالی
  • حسگر اثر انگشت
  • قیمت مناسب

• رم پایین
  • حافظه کم

امتیاز کاربران دیجی کالا به گوشی Redmi 9c:

بودجه ۵ تا ۶ میلیون تومان

۳. گوشی شیائومی نوت ۸

اما بازه قیمتی بعدی یعنی 5 تا 6 میلیون تومن! برمی گردیم به گوشی پارسال شیائومی یعنی ردمی نوت 8، این گوشی سال 2019 پرفروش ترین گوشی شیائومی بوده و یکی از بهترین گوشی هایی بود که شیائومی رو یه سطح از نظر فروش، اعتبار بالا آورد و توی این بازه قیمتی انتخاب خوبی میتونه باشه.

نوت 8 تو بازار ایران خیلی خوب جا افتاد و صفحه نمایش خوبی داره، دوربین 48 مگاپیکسلی با دوربین سلفی هر دو عالین. شاید نقطه ضعفش باتری 4000 میلی آمپر باشه که نسبت به دو مدل قبلی که گفتم، ضعیف تره.

نتیجه گیری: نوت 8 از نظر دوربین عالیه! اگه با باتری 4000 میلی آمپریش مشکل ندارید گزینه مناسبی می تونه باشه.

مشخصات گوشی شیائومی نوت 8

• قیمت گوشی شیائومی نوت 8: 6,030,000 تومان
  • مقدار RAMا: 4 گیگابایت
  • رزولوشن عکس: 48 مگاپیکسل
  • نسخه سیستم عامل: Pie 9.0
  • مشخصات باتری: باتری لیتیوم پلیمر با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت
  • اندازه: 6.3

• صفحه نمایش خوب
  • دوربین عالی
  • پردازنده قوی
  • سرعت بالا

• حافظه کم
  • به دلیل باتری ضعیف مناسب گیم نیست

امتیاز کاربران دیجی کالا به گوشی نوت 8

۴. گوشی شیائومی نوت ۹

ردمی نوت 9 تقریبآ یه چیزی تو مایه های همون ردمی 9 ولی یکم تو پردازنده بهینه شده. دوربین نوت 9، 48 مگاپیکسل و دوربین سلفیش بهینه تر شده و در کل میشه گفت نسخه بهتر شده همون ردمی 9 هست. دوربین از کیفیت خوبی برخورداره و می تونید عکس ها و فیلم های خوبی رو باهاش تهیه کنید.

حدود یک میلیون تومان از نظر قیمت فاصله دارن؛ به همین خاطر من نتونستم انقد هزینه کنم و ردمی 9 رو با 5 میلیون خریدم (اولین مدل گوشی که بالا بررسی کردیم)

نتیجه گیری: ردمی نوت 9 از نظر دوربین و باتری عالیه! اگه تو بازه قیمتی 5 تا 6 میلیون می تونید هزینه کنید این مدل گزینه مناسبی هست.

مشخصات گوشی شیائومی نوت 9

• قیمت گوشی شیائومی نوت 9: 5,989,000 تومان
  • مقدار RAMا: 3 گیگابایت
  • نسخه سیستم عامل: Android 10
  • مشخصات باتری: باتری لیتیوم پلیمر با ظرفیت 5020 میلی آمپر ساعت
  • اندازه: 6.5

• باتری فوق العاده قوی
  • دوربین عالی
  • پردازنده بالا

• رم کم
  • حافظه کم

امتیاز کاربران دیجی کالا به گوشی نوت 9

رنج قیمت ۷ میلیون به بالا

۵. گوشی شیائومی نوت ۹ اس

مهمترین بخش هر گوشی باتری هست چون دستگاه هر چقدرم خفن باشه تا زمانی که روشن نباشه شما ازش بهره ای نخواهید برد. باتری ردمی نوت ۹ اس با شارژدهی عالی و شارژ شدن سریع یکی از بهترین گوشی های شیائومی محسوب میشه.

بدنه گوشی از گوریلا گلس 5 ساخته شده و شما حس داشتن یه گوشی پرچمدار را قطعا احساس خواهید کرد. فقط ابعاد گوشی بزرگه و کار با یک دست کمی سخته.

همه خریداران این گوشی نظرشون این بوده که گوشی سرعت خوبی داره و باگ و کندی مشاهده نکردن و در اجرای گیم یک گزینه ایده‌آل است.

نتیجه گیری: بهترین گوشی شیائومی از نظر بازی همین نوت 9 اس هست. اگر گمیر هستید و باتری و بزرگ بودن صفحه نمایش براتون مهمه ردمی نوت 9 اس انتخاب خوبیه.

مشخصات گوشی شیائومی ردمی 9 اس

• قیمت گوشی شیائومی ردمی 9 اس: 7,590,000 تومان
  • حافظه داخلی: 128 گیگابایت
  • مقدار RAMا: 6 گیگابایت
  • مشخصات باتری: باتری لیتیوم-پلیمری با ظرفیت 5020 میلی‌آمپرساعت
  • اندازه: 6.6

• صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ
  • باتری فوق العاده
  • دوربین چهارگانه قوی
  • حس گر اثر انگشت متفاوت و جذاب
  • دوربین سلفی عالی
  • مناسب گیمرها
  • رم بالا
  • حافظه ۱۲۸ گیگ

امتیاز کاربران دیجی کالا به گوشی شیائومی نوت 9 اس :

۶. گوشی شیائومی نوت ۹ پرو

نوت ۹ پرو نیز یکی دیگر از مدل‌های گوشی شیائومی محسوب می‌شود که از صفحه‌نمایش بزرگ، باتری پرقدرت، طراحی جذاب دوربین و سخت‌افزار مناسب برای اجرای بازی برخوردار است.

نوت 9 پرو انتخاب بهتری نسبت به نوت 9 اس. هم دوربین بهتری داره هم پردازندش بهتره ولی تو بقیه بخش ها مثل هم هستند.

نتیجه گیری: با توجه به رنج قیمتش می تونه بهترین گوشی شیائومی از نظر دوربین باشه. اگه دوربین، باتری، حافظه و اجرای گیم براتون مهمه، نوت 9 پرو گزینه خوبیه اما گرونه!

مشخصات گوشی نوت 9 پرو

• قیمت گوشی شیائومی نوت 9 پرو: 8,299,000 تومان
  • حافظه داخلی: 128 گیگابایت
  • مقدار RAMا: 6 گیگابایت
  • رزولوشن عکس: 64 مگاپیکسل
  • مشخصات باتری: باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 5020 میلی‌آمپرساعت
  • اندازه: 6.6

• صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ
  • باتری قوی
  • کیفیت بالا دوربین جلو و پشت
  • حس گر اثر انگشت متفاوت و جذاب
  • مناسب عکاس ها
  • رم بالا
  • حافظه ۱۲۸ گیگ

• نداشتن هندزفری
  • وزن زیاد

امتیاز کاربران دیجی کالا به گوشی شیائومی نوت 9 پرو :

نتیجه گیری کلی (متناسب با قیمت)

1. بهترین گوشی شیائومی از نظر باتری: ردمی 9
  2. بهترین گوشی شیائومی برای بازی: نوت 9 اس
  3. بهترین گوشی شیائومی از نظر دوربین: نوت 9 پرو
  4. بهترین گوشی شیائومی از نظر قیمت: ردمی 9
  5. بهترین گوشی شیائومی از نظر کاربران: نوت 8
  6. گرانترین گوشی شیائومی: می 10 اولترا
  7. ارزانترین گوشی شیائومی: ردمی 9c

توجه داشته باشید که شیائومی برای هیچ یک از مدل هاش هندزفری ندارد

تجربه ارزشمندتون

توی این گوشی هایی که معرفی کردم به نظرتون بهترین گوشی شیائومی متناسب با قیمت و امکاناتش کدوم گوشیه؟ اگه از گوشی های شیائومی استفاده میکنید، خوشحالم میشم تجربه کار با گوشی تون رو بنویسید و تو کامنت تون مدل گوشی تون رو هم بنویسید که بتونیم به یه جمع بندی برسیم که بهترین گوشی شیائومی چه مدلی می تونه باشه، ممنون که تا انتهای این مقاله با من همراه بودید.

راهنمای جامع خرید گوشی شیائومی

میزبان خوب از کجا بگیرم

مزایای کسب و کار اینترنتی چیست

گوشی ,شیائومی ,باتری ,نوت ,ردمی ,رو ,گوشی شیائومی ,از نظر ,بهترین گوشی ,نوت 9 ,سیستم عامل ,مشخصات باتری باتری ,باتری باتری لیتیوم ,تومان حافظه داخلی ,عامل android مقدار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بوتیا تک .:HUMBLE:. آموزش دفاع شخصی در اصفهان وبلاگ خوشنویسی حمید حمیدی زاده دوره ی 36 جانوران شگفت انگیز تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع سالک ایرانی اسلامی drsojoodi نگارش بیزینس پلن و طرح توجیهی